Nasi klienci:
O nas

Firma e-designers zajmuje się projektowaniem oraz szeroko pojętym doradztwem w zakresie informatyki. Oferujemy swoim klientom projektowanie i wykonanie witryn internetowych, portali, sklepów oraz aplikacji sieci Web.

Ofertę naszą wzbogacają usługi związane z tworzeniem grafiki na potrzeby firmy - logotypy, wizytówki, ulotki, banery i foldery reklamowe, prezentacje multimedialne na szkolenia.

Ponadto firma zajmuje się projektowaniem i montażem sieci komputerowych LAN oraz WLAN.

Dlaczego my?

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest jednym, a w wielu przypadkach nawet jedynym sposobem dotarcia do potencjalnego klienta. Spotykamy się z coraz większą ilością witryn reklamujących dany produkt, bądź też samą firmę. Wiele osób jednak nadal sceptycznie odnosi się do zaistnienia w globalnej sieci Internet. Istnieją różne skomplikowane systemy zarządzania treścią, które są dość trudne w obsłudze dla przeciętnego użytkownika.

Co by Państwo jednak powiedzieli, gdyby te systemy były napisane dokładnie tak jak sobie to Państwo wyobrażają? Gdyby dodanie nowej wiadomości, zdjęcia czy też baneru było dla Państwa przyjemnością, a nie mozolnym i denerwującym elementem kolejnego dnia. Wychodząc naprzeciw każdemu Klientowi tworzymy zarówno proste strony (wizytówki firmy) jak i skomplikowane serwisy internetowe oparte na stworzonych przez nas panelach zarządzających treścią. Dzięki nim, w przeciągu chwili, z przyjemnością umieszczą Państwo najważniejsze treści merytoryczne swojej witryny. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Co tworzymy

Nasze projekty stron internetowych dostosowane są do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Tworzymy witryny WWW wykorzystaniem PHP, Flash, JavaScript oraz MySQL. Oferujemy napisane przez nas, bardzo proste w obsłudze systemy zarządzania treścią CMS, dzięki którym Klient może swobodnie dokonywać zmian na swojej stronie.

Dodatkowo zajmujemy się także projektowaniem i montażem sieci komputerowych. Zapewniamy doradztwo w zakresie sieci oraz dobór odpowiedniego sprzętu dla Państwa firmy.

Nasza firma zajmuje się również grafiką komputerową. Wykonujemy logotypy, ulotki, wizytówki, plakaty oraz prezentacje na szkolenia dla firm.e-designers - bo dobry Klient to zadowolony Klient. Zaufało nam już wielu - zaufaj i Ty !!!

Wszelkie prawa zastrzezone przez e-designers.pl | v2.2009